خانه فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

توسط ادمین
فرم ارزیابی اولین و مهمترین گام برای بررسی شرایط مهاجرت است، با پر کردن فرم مهاجرت، ما شرایط شما را به طور رایگان بررسی کرده و بهترین مسیر مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهیم.

پس از بررسی فرم شما، ما از طریق تماس با شما در ارتباط خواهیم بود تا در خصوص بهترین روش مهاجرت‌ صحبت کنیم. لطفا اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل و شماره تماس خود را درست وارد کرده اید تا در اولین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

موسسه مهاجرتی رسا (ارزش آفرینان رسا) دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۱۲۸۶۹۱ می باشد. لذا کارجویان عزیز جهت مشاوره و راهنمایی های اولیه و اطلاع از فرصت های شغلی موجود در خارج از کشور و سایر شرایط لازم می توانند با شماره ۰۲۱۷۵۴۵۱ تماس حاصل نمایند.

مشاوره مهاجرت رایگان؛ انتخاب بهترین مقصد مطابق با شرایط شما

مشاوره مهاجرت رایگان، مجموعه‌ای از خدمات مشاوره‌ای است که توسط بهترین وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی موسسه مهاجرتی رسا در این زمینه به شما ارائه می شود. فرقی نمی‌کند که شما از طریق تحصیل بخواهید مهاجرت کنید یا بخواهد برای کار و تجارت یا به هر طریق دیگری به یک کشور خارجی مهاجرت کنید.

 بدون شک این فرد به خدمات مشاوره مهاجرت نیاز خواهد داشت. در جلسه مشاوره بسیاری از موضوعات به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی موضوعات مشاوره مطابق با نیازهای مهاجران، تغییر خواهد کرد. استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت رایگان باعث می‌شود متقاضیان مهاجرت به موسسات مهاجرتی برای مقاصد مختلف اطمینان بیشتری داشته باشند.

 از آنجایی که مهاجرت موضوع بسیار مهمی است، نباید کوچک‌ترین اشتباهی در این زمینه انجام داد. مهاجرت از طریق یافتن کار در یک کشور خارجی، راه اندازی کسب و کار و مهاجرت تحصیلی سه گزینه محبوبی هستند که اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. متقاضیان مهاجرت باید جنبه‌های مختلف کاری را که می‌خواهند انجام دهند بدانند و شرایط زندگی در کشور مورد نظر خود را ارزیابی کنند. کمک گرفتن از مشاوران مهاجرت در این زمینه مسیر را بسیار هموارتر می‌کند.

با توجه به توضیحات فوق از متقاضیان مهاجرت این سوال پرسیده می‌شود که چگونه بهترین مشاور مهاجرتی را پیدا کنیم و این کارشناس باید در مورد چه موضوعاتی صحبت کند. در ادامه به چند مفهوم در مورد خدمات مشاوره مهاجرت و مزایا و ضرورت این جلسات اشاره خواهیم کرد. همچنین به بررسی نکات مهم برای یافتن بهترین کشور برای مهاجرت خواهیم پرداخت. در نهایت می‌توانید بهترین تصمیم را برای انتخاب کشور مورد نظر خود بگیرید.

مشاوره رایگان مهاجرت: 021-75451