ارزش آفرینان رسا

رسا شرکت خدمات ارزش افزوده و ارائه خدمات دیجیتال و تولید محتوا

خدمات ارزش‌افزوده تلفن همراه (VAS: Value-Added Service)

خدمات ارزش‌افزوده (Value-added service) عموماً به خدماتی گفته می‌شود که از طریق پیامک یا اپلیکیشن‌های مختلف، محتواهای متنوع و کاربردی را به صورت روزانه به کاربران ارائه می‌کنند. این نوع خدمات ضمن افزایش بازدهی اپراتورهای تلفن همراه، موجب رونق کسب‌وکارهای مختلف می‌شوند.

مخابرات
ایرانسل
همراه اول
خدمات ارزش افزوده

خدمات رسا در حوزه VAS

تولید محتوای به‌روز و جذاب نکته‌ی حیاتی فعالیت در زمینه سرویس‌های ارزش‌افزوده است. البته تولید محتوا ویژه‌ی سرویس‌های ارزش‌افزوده تفاوت‌هایی با تولید محتوای عمومی دارد که تجربه‌ی چندین ساله‌ی تیم رسا سبب شده سطح محتواهای تولیدی متناسب با بالاترین استانداردهای موجود باشد. محتواهای خاص و کاربردی ما در قالب چندین اپلیکیشن مختلف در دسترس کاربران محترم قرارگرفته و استقبال چشمگیر آن‌ها سندی بر کیفیت این محتواهاست. این اپلیکیشن‌ها با ارائه محتواها متنوع متنی، تصویری و صوتی، برطرف‌کننده‌ی نیازهای روزانه‌ی کاربران هستند.

محتوای: منحصربه‌فرد / جذاب / کاربردی

زبان شو، فیت پرس، فوتبال پلاس، کارسیتی، سفری‌نو، مای‌کلینیک از جمله اپلیکیشن‌های شرکت رسا هستند.

خدمات بازاریابی دیجیتال

با توسعه‌ی زیرساخت‌های ارتباطی، گسترش اینترنت، و همگانی شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند، شیوه‌های نوین بازاریابی به سمت دیجیتال شدن و استفاده از این بسترها حرکت کرده‌اند. تبلیغات اینترنتی، استفاده از موتورهای جستجو و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی مهم‌ترین محورهای بازاریابی دیجیتال هستند تا مزایایی چون ارزان بودن، ماندگاری، فراگیر بودن و سرعت بالا را برای افزایش فروش و برند سازی کسب‌وکارهای مختلف به ارمغان آورند.

خدمات رسا در حوزه بازاریابی دیجیتال

شناسایی دقیق بازار هدف، انجام اصولی تحقیقات بازار، تعیین استراتژی‌های ورود به بازار، تهیه و تدوین بیزنس پلن، برگزاری کمپین‌های اینترنتی و تبلیغات گسترده در شبکه‌های اجتماعی تخصص ما برای پیشبرد برنامه‌های بازاریابی دیجیتال کسب‌وکارهای مختلف است. جذب کاربر برای کسب‌وکارهای مختلف، معرفی و جذب نصب برای چندین اپلیکیشن، انجام تحقیقات بازار و تدوین بیزنس پلن در حوزه‌ی گردشگری، خدمات درمانی و آموزش از جمله تجربه‌های موفق رسا در زمینه‌ی خدمات بازاریابی دیجیتال بوده است.

کمپین‌های آنلاین / کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی / جذب کاربران

بازاریابی دیجیتال
content

خدمات تولید محتوا

همه‌گیر شدن فعالیت‌های تبلیغاتی، منحصربه‌فرد بودن، ماندگار بودن و اثرگذاری را سخت کرده است. همین موضوع سبب شده محتوا هرروز جایگاهی مهم‌تر از پیش داشته باشد. تولید محتوای ارزشمند و ارزش‌آفرین نقش به سزایی در جلب اعتماد کاربران، افزایش نرخ بازدید و افزایش نرخ تبدیل دارد. از سوی دیگر آنچه در دهه گذشته عامل اصلی شکل دادن به هویت برندها بوده محتوای اصیل، دقیق و کاربردی بوده است. کمپین‌های تبلیغاتی که بر اساس محتوا ایجاد می‌شوند، جدا از جذب مخاطبان به حفظ آن‌ها و برقراری تعامل مؤثر با آنان می‌انجامند. تولید محتوای منحصربه‌فرد و باکیفیت همچنین مهم‌ترین عامل موفقیت در بهینه‌سازی نتایج موتورهای جستجو برای کاربران است.

خدمات رسا در حوزه تولید محتوا

تولید محتواهای منحصربه‌فرد و مفید متنی، تصویری و صوتی، متناسب با استاندارد موتورهای جستجو و در هماهنگی با نیازها و خواسته‌های کاربران ایرانی تجربه‌ی ۵ ساله‌ی ما در این حوزه بوده است. تیم تولید محتوای رسا که سابقه تولید محتوا در حوزه‌های گردشگری، درمانی، امور اداری، تفریحات، رستوران، اقامت و … را در کارنامه دارد همواره با پایبندی به آخرین استانداردهای محتوایی، موفق به جلب‌توجه و رضایت کاربران ایرانی شده است.

خدمات فنی و برنامه‌نویسی

داشتن یک وب‌سایت بی‌نقص، اپلیکیشن کاربرپسند و رابط کاربری جذاب از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب‌وکارهایی هستند که می‌خواهند در حوزه دیجیتال فعال باشند. پیشرفت روز به روز علوم و تکنولوژی در حوزه کامپیوتر و برنامه‌نویسی موفقیت در کسب‌وکارهای آنلاین را مشروط به همکاری با تیم‌های خلاق و معتبر برنامه‌نویسی کرده است. از همین رو پروژه‌های فنی و برنامه‌نویسی در رسا توسط برجسته‌ترین برنامه‌نویسان جوان کشور انجام می‌شود.

خدمات رسا در حوزه برنامه‌نویسی

تیمی از برجسته‌ترین برنامه‌نویسان ایرانی در رسا مسئولیت برنامه‌نویسی، طراحی رابط کاربری، و پشتیبانی فنی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را به عهده دارند.

خدمات توسعه فنی و برنامه نویسی

    تماس با ما

    من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید.

    تماس با ما
    مشاوره رایگان مهاجرت: 021-75451