خانه درباره ما

درباره ما

توسط ادمین

با موسسه مهاجرتی رسا، آسان و مطمئن مهاجرت کنید

موضوع مهاجرت یک تصمیم مهم می باشد که هر فردی درباره آینده خود می گیرد. انتخاب مقصد درست و بهترین راهکار برای مهاجرت نیاز به تخصص و دانش دارد. ما با تکیه بر چندین سال سابقه خود در این حوزه، در کنار شما هستیم تا بتوانید مهاجرت موفقی داشته باشید.

چرا موسسه مهاجرتی رسا

موسسه مهاجرتی رسا برای مقاصد مختلفی مثل عمان، ترکیه، اسپانیا، آلمان، رومانی و … خدمات مختلف مهاجرتی ارائه می دهد. این موسسه با ارائه خدمات منحصر به‌ فرد مشاورین و تیم مجرب خود متقاضیان مهاجرت را در راه رسیدن به برترین مقصد یاری رسانده است. ماافتخار داریم که با ارائه مشاوره‌های دقیق و جامع برای کلیه برنامه های مهاجرتی و بر اساس شرایط متقاضیان کلیۀ خدمات اعم از اخذ پذیرش تحصیلی، کاریابی و سرمایه گذاری را انجام میدهیم. در تمامی مراحل با تجربه و تخصص خود در کنار شما و خانوادۀ محترم‌تان هستیم تا بتوانید با آگاهی کامل از شرایط برنامه‌ریزی مطمئن و هدف‌مندی داشته باشید. کارشناسان متخصص و با تجربه ما با آگاهی کامل از شرایط زندگی و تحصیل و کار پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود و شما را با دقت و حوصله راهنمایی‌ می کنند.

موسسه مهاجرتی رسا چه خدماتی ارائه می دهد

این خدمات بسته به کشور هدف شامل مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و …. می باشد. ما در ابتدای مسیر از طریق مشاوره تلفنی رایگان و سپس جلسه مشاوره حضوری با شما و شرایطتان بهتر آشنا می شویم و بر اساس آن بهترین گزینه های مهاجرتی ممکن برای شما را مشخص می کنیم. بعد از آن در مسیر مهاجرتی شما همراهتان هستیم تا این مسیر را با موفقیت سپری کنید.

مجوزهای فعالیت

موسسه مهاجرتی رسا مجوز آژانس بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین مجوز کاریابی بین الملل از وزارت کار و رفاه اجتماعی را دارد.

Certificate of Appointment
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی خارجی

تلفن تماس و مشاوره تخصصی رایگان

۰۲۱-۲۲۹۵۰۹۷۵

۰۲۱-۷۵۴۵۱

کسب رضایت شما و ارائه مشاوره و همراهی با شما تا آخرین مرحله‌ی اخذ ویزای کاری و اقامتی مهمترین هدف ماست.

آدرس: میدان هروی، بلوار پناهی‌نیا، ساختمان پرشیا، طبقه ۴ واحد ۱۱

مشاوره رایگان مهاجرت: 021-75451